Trainingsoverzicht - S.V. De Rijp - Voetbalvereniging in de Rijp

Trainingsoverzicht

Trainingsoverzicht

Vrijdag 27-01-2023:

Team Tijd Trainer(s) Info
Rijp (de) MO15-1 18.30 - 19.30 Arjen Enzerink
  • veld 1 A
  • -

Maandag 30-01-2023:

Team Tijd Trainer(s) Info
Rijp (de) JO9-1 16.30 - 17.30 Denis Keetman
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) JO9-2 16.30 - 17.30
  • veld 1 A
  • Trainer: Marinho Marcelle
Rijp (de) JO11-2 16.30 - 17.30 Jos Schrama
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO11-1 17.00 - 18.00 Niels Bommer
  • veld 1 B
  • Trainer: Mendelt Jansen
Rijp (de) JO8-1 17.30 - 18.30 Bram Stoop, Ricardo Stam
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO8-2 17.30 - 18.30 Bram Stoop, Ricardo Stam
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO10-1 18.30 - 19.30 Barry Miedema, René Rol, Martijn Hof
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO10-2 18.30 - 19.30 Marc Daemen, John Kost
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO12-1 18.30 - 19.30 Vincent Kunis, Leon Blokdijk
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO14-1 18.30 - 19.30 Rick Stoop, Jack Ros
  • veld 2 A
  • -
Rijp (de) JO15-1 19.00 - 20.00 Robert Ootes, Arie Duinmaijer
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) 2 20.30 - 21.30
  • veld 1 B
  • -

Dinsdag 31-01-2023:

Team Tijd Trainer(s) Info
Rijp (de) JO12-2 16.00 - 17.00
  • veld 1 A
  • Trainer: Nico Konijn
Rijp (de) JO13-1 18.00 - 19.00 Alex van Schelt
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) JO16-1 19.00 - 20.00 Mike Koster, Erik Beets, Jurjen Cramer
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO17-1 (zon) 19.00 - 20.00 Hans Binkhorst
  • veld 2
  • -
Rijp (de) 1 (zon) 20.00 - 21.15 Martin de Groot
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO19-1 (zon) 20.15 - 21.15 Erik Beets
  • veld 2
  • -
Rijp (de) MO15-1 20.15 - 21.15
  • veld 2
  • Trainster: Astrid Ketel

Woensdag 01-02-2023:

Team Tijd Trainer(s) Info
Rijp (de) JO9-1 16.30 - 17.30 Denis Keetman
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) MO11-1 18.15 - 19.15 Barry Miedema
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO10-2 18.30 - 19.30 Marc Daemen, John Kost
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO10-1 19.00 - 20.00 Barry Miedema, René Rol, Martijn Hof
  • veld 2 A
  • -
Rijp (de) VR2 (zon) 19.00 - 20.00 Marcel Visch
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) 4 (zon) 19.15 - 20.15
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) VR1 (zon) 20.00 - 21.00 Armand Spee, Rene Meinders
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) 2 20.30 - 22.00
  • veld 2 B
  • -

Donderdag 02-02-2023:

Team Tijd Trainer(s) Info
Rijp (de) JO11-2 16.30 - 17.30 Jos Schrama
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO11-1 17.00 - 18.00 Niels Bommer
  • veld 1 B
  • Trainer: Mendelt Jansen
Rijp (de) JO12-1 18.00 - 19.00 Vincent Kunis, Leon Blokdijk
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) JO13-1 18.00 - 19.00 Alex van Schelt
  • veld 2 B
  • -
Rijp (de) JO14-1 18.00 - 19.00 Rick Stoop, Jack Ros
  • veld 1 A
  • -
Rijp (de) JO16-1 18.30 - 19.30 Mike Koster, Erik Beets, Jurjen Cramer
  • veld 2 A
  • -
Rijp (de) 45+1 (zon) 19.00 - 20.00
  • veld 1
  • -
Rijp (de) 3 (zon) 19.15 - 20.15
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) JO17-1 (zon) 19.30 - 21.00 Hans Binkhorst
  • veld 2
  • -
Rijp (de) 1 (zon) 20.15 - 21.30 Peter Koster
  • veld 1 B
  • -
Rijp (de) JO19-1 (zon) 20.30 - 21.30 Erik Beets
  • veld 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!